Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3
Τοπικά ορόσημα, όπως Stone Church και η Casa da Piramide, βρίσκονται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια.
Mirante de Sao Thome das Letras απέχει 500 μέτρα από το άνετο ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3 και Toca Stone Holed είναι σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν χώρους λατρείας, όπως η Εκκλησία του São Tomé, που απέχει 850 μέτρα από το άνετο ξενοδοχείο. Μπορείτε επίσης να επισκεφθείτε τον Καταρράκτη Valley of the Butterflies, σε απόσταση 2 χλμ.
Επίσης, υπάρχουν δωμάτια με θέα στον κήπο.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Restaurante E Lanchonete Dona Gloria, που βρίσκεται περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praca Chico Taquara806 χλμ.
- Σπήλαιο του Σάο Τομέ722 χλμ.
- Gruta Sao Thome709 χλμ.
- Portal dos Ventos578 χλμ.
- Toca cave Lion460 χλμ.
- Pedra Furada362 χλμ.
- Matriz de Sao Thome Church700 χλμ.
- Stone Church301 χλμ.
- Vale do Cantagalo719 χλμ.
- Εκκλησία του Σάο Τομέ686 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βαρζίνα82 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3 μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Βαρζίνα από τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Βαρζίνα βρίσκεται σε απόσταση 85 χλμ. από τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3;
Στη διάθεση των πελατών του τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3 έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3;
Σε τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3 μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 56$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Έχει γραφείο εργασίας στα δωμάτια του τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3;
Ναι, θα έχει γραφείο εργασίας σε μερικά δωμάτια του τo ξενοδοχείο Recanto Das Pedras Hospedagem - Suite 3.